O nás

Vieme, že pri úplne prvom kontakte s CRIBSom vás bude zaujímať niekoľko detailov a zaujímavosti o pozadí e-shopu www.cribs.sk. Našu históriu, filozofiu, výhody a ciele sme spracovali ako odpovede na najčastejšie otázky, ktoré od vás, zákazníkov, počúvame už roky. Keď sme to pripravovali, ešte sme netušili, že z toho vznikne naše "desatoro", ktorým sa stoj čo stoj riadime a budeme riadiť:

 1. Čo robíme?
 2. Ako to robíme?
 3. Čo ponúkame?
 4. Ako často meníme kolekciu?
 5. Odkiaľ pochádza tovar?
 6. Aká je kvalita tovaru?
 7. Ako balíme?
 8. Ako posielame?
 9. Ako sa správame k zákazníkom?
 10. Kam to chceme dotiahnuť?

1. Čo robíme?

 • Naša firma sa venuje podnikaniu už tri desiatky rokov a za ten čas si to vyskúšala v rôznych oblastiach. No našu najkomfortnejšiu polohu sme našli pred deviatimi rokmi, kedy nám v hlavách skrsla myšlienka ponúknuť zákazníkom jedinečné modely oblečenia za prijateľné ceny formou butikov, nami vytvorenej značky CRIBS (tá zastrešuje našich dodávateľov) a ujednotenej marketingovej identity. Od toho momentu sa s vami stretávame v našich predajniach v Prešove a Bardejove kde sa spolu rozprávame, zlepšujeme vzťahy a servis a tešíme sa z módy, ktorú vám prinášame. Po rokoch práce v kamenných predajniach sme od zákazníkov, ktorí nemali to šťastie navštevovať nás na východe Slovenska, pocítili veľkú inšpiráciu zriadiť internetový obchod s módou pre všetkých. Je rok 2021, pandémia COVID-19 nám zatvorila prevádzky a ohrozila náš sen, no my sadáme k počítaču, berieme do rúk fotoaparát a začíname...  

...vzniká www.cribs.sk

2. Ako robíme?

 • ...ako veľmi sa len dá. Prinášanie nových trendov sme poňali ako naše poslanie. Uverejnením oblečenia na internetový obchod a zaslaním k vám sme len v polovici nášho pracovného procesu. Predchádza tomu chuť objavovať vždy niečo nové neprestajným vzdelávaním sa v problematike dámskej módy a možno aj poriadny kus odvahy v prinášaní, ešte časom neoverených, práve objavených módnych trendov. Inšpiráciou ste pre nás vy, ľudia v uliciach, práci, škole či v kruhu rodiny, ktorí dennodenne využívate výsledky nášho snaženia. K tomu neodmysliteľne patria aj módne blogerky a influenceri s ktorými sme v neustálom kontakte a spolupracujeme s nimi aby sme módu v Slovenských uliciach spoločne posúvali k ďalším levelom. Cestovanie je ďalšou neodmysliteľnou súčasťou našej práce a tak, ako dobrodruhovia objavujú a spoznávajú nové kultúry tak aj my cestujeme za poznaním nových dodávateľov, trendov a spôsobov obliekania. Cribs.sk sme týmto nevytvorili od stola v zašitej kancelárii na dvadsiatom poschodí mrakodrapu ale pri stretávaní sa, cestovaní a snívaní o krajších dňoch. Vývoj módy je dynamický a presne takíto musíme byť aj my. Preto je druhou polovicou nášho pracovného času zlepšovanie sa a neustále zamýšľanie sa, čo zaujímavé by sme vám ešte ponúkli aby ste sa k nám radi vracali.

3. Čo ponúkame?

 •  Niekto by mohol napísať, že módu. My si však myslíme, že vám zákazníkom prinášame niečo viac. Pre niekoho nákup u nás nie je len nový, možno nezvyčajný kúsok v šatníku alebo uspokojenie nákupného apetítu v blbý deň po koberčeku u šéfa. Snažíme sa aby každodennosť módy nadobudla nový význam, preto vám ponúkame...

...odvahu. Odvahu experimentovať, odvahu vyjsť zo svojej komfortnej zóny a vziať si na seba niečo iné než na čo ste zvyknutí.

...identitu. Identitu, ktorú chcete aby ste sa odlíšili, ktorú máte a vychádza z vašej prirodzenosti, ktorú musíte mať pri výkone vašej práce.

...umenie. Umenie, ktoré predstavuje každý kus oblečenia. Umenie, ktoré vzniká z každého kúsku vašim zapojením ho do outfitu.

 • A k tomu všetkému novú kolekciu každý týždeň za férovú cenu.

4. Ako často meníme kolekciu?

 • Prakticky neprestajne. Našou víziou vždy bolo prinášať vám horúce novinky priamo z módnych prehliadok každý týždeň. Preto sa vždy po namáhavom týždni v práci či škole môžete tešiť na nahodenie nového tovaru do nášho e-shopu počas víkendu. Okrem toho do našej ponuky pribúdajú produkty aj vo všedné dni tak ich nezmeškajte a mrknite na nás každý deň. Veľmi by sme si priali aby sme mohli každý týždeň naplniť novinkami každú kategóriu a možno to k tomu raz dopracujeme. Zatiaľ však kategórie s najväčším prívalom noviniek budeme každý týždeň aktualizovať vo forme reklamných bannerov na našej titulnej stránke. Tak si kliknite... 

5. Odkiaľ pochádza tovar? 

 • Priamo od výrobcu. Vďaka rokom práce na vytvorení nášho dodávateľského reťazca a udržiavaniu dobrých kontaktov s výrobcami sme docielili, že všetok tovar na našej stránke k nám prichádza priamo od výrobcu. A práve preto, že do nášho reťazca nevstupujú rôzni priekupníci a vplyvy, ktoré by umelo nafukovali ceny tovarov vám môžeme ponúkať módu v prijateľných cenách a v týždenných intervaloch. Zdroje našich produktov sídlia v rámci celého sveta, od USA až po Čínu, kde si samozrejme strážime kde a ako sa naše produkty vyrábajú, dbáme na vyhovujúce pracovné podmienky a spravodlivé finančné ohodnotenie pracovníkov našich dodávateľov. Nosným pilierom našej ponuky sú zdroje z Talianska, Turecka, Poľska a Francúzska.

6. Aká je kvalita tovaru?

 • Dávame si záležať na výber správnych materiálov. Okrem prírodných materiálov najvhodnejších pre kontakt s pokožkou - bavlny a viskózy, sa snažíme klásť dôraz aj na recykláciu a znovu-použitie už raz použitých materiálov. Príkladom môžu byť naše kúsky zo 100%ného polyesteru, ktorých ľahkosť si zamilujete. Každý kus tovaru prechádza niekoľkými pármi rúk, ktoré skontrolujú jeho kvalitu a nezávadnosť a až potom vyrazí na cestu k vám. 

7. Ako balíme?

 • S dôrazom na ochranu prírody. Preto naše obalové materiály pochádzajú zo zodpovedných zdrojov vyrobených procesmi šetrnými k prírode. Rovnako ako my cítime zodpovednosť k ochrane prírody, veríme, že aj naši zákazníci nakladajú s našimi obalmi zodpovedne. Vážime si, že recyklujete! My vám za to pri triedení odpadu pomáhame "homogénnym" balením zásielok. Čo to znamená? Ak si objednáte produkty vhodné na zabalenie do kartónovej krabice, tovar vymedzíme papierovou výplňou a krabicu neoblepíme po celom objeme plastovou páskou ale použijeme špeciálnu, papierovú pásku. Vznikne vám tak len papierový odpad. Ak si objednáte produkty vhodné do plastovej obálky, samozrejme vhodnej na opakované použitie, tovar nebudeme obaľovať ďalším plastovým obalom než tým v ktorom bol pôvodne zabalený. 

8. Ako posielame?

 • Sú dva spôsoby akými sa dostať k naším produktom. Buď sa stretneme pri osobnom vyzdvihnutí na jednej z našich kamenných prevádzok alebo sa stretnete s kuriérom spoločnosti DPD, ktorý vám zásielku prinesie. Pre kuriérsku spoločnosť sme sa rozhodli lebo chceme, aby sa k vám zásielka dostala bezpečne a naozaj rýchlo bez zbytočného povaľovania sa niekde v sklade. Pre DPD sme sa rozhodli lebo nám pod oknami každé ráno jazdí ich elektromobil a rozváža zásielky k prírode šetrným spôsobom.

9. Ako sa správame k zákazníkom?

 • Náš zákazník = náš pán? Kdeže. Náš zákazník je náš kamarát. Lebo kamarátov nechcete sklamať, lebo kamarátom sa oplatí robiť láskavosti, lebo ku kamarátom ste lojálny, lebo s kamarátmi sa chcete vidieť znovu. Tento prístup je pre nás prirodzený odkedy sme pred rokmi začali v kamenných predajniach a keď aj po dlhých rokoch vídame pri pokladni známe tváre, vieme, že je to vzájomné. Ďakujeme.

10. Kam to chceme dotiahnuť?

 • Kam až nám dovolíte. Chceme aby nám vaša spokojnosť pomáhala rásť. Ponúkať vám čoraz viac a čoraz lepší výber produktov. Zlepšovať podmienky nákupu, vrátenia a výmeny. Byť bližšie k vám prostredníctvom rozšírenia siete výdajní. Baviť vás na sociálnych sieťach stále lepšími príspevkami. Jednoducho aby každý váš cent minutý na www.cribs.sk bolo vidno v našich službách už zajtra.

Chceme aby ste o nás vedeli úplne všetko. Preto ak vás neuspokojilo naše desatoro, neváhajte na vaše otázky využiť kontaktný formulár alebo nám zavolajte na tel. číslo 0915882441 (Po-Pia 10:00-16:00)

Späť do obchodu