Vrátenie

Ak ste sa ocitli práve tu, znamená to, že produkt nebol podľa vašich predstáv. Nesedí veľkosť, nepáči sa farba alebo niečo podobné už máte vo svojom šatníku? Nevadí, veď u nás zakúpený tovar môžete vrátiť aj bez udania dôvodu do 14 dní od jeho doručenia k vám. My však budeme radi, ak sa s nami o dôvode vrátenia podelíte zmienkou vo "formulári na vrátenie". Peniaze vám vrátime čo najskôr, najneskôr však do 14 dní. Pre začiatok...

 • 1. Tovar musí byť nepoškodený, v pôvodnom stave a s visačkami
 • 2. Tovar nesmie niesť iné znaky používania než znaky podobné vyskúšaniu v skúšobnej kabínke
 • 3. Vrátenie spodnej bielizne vrátane ponožiek, siloniek a plaviek z hygienických dôvodov nie je možné

...ak je všetko v poriadku, môžeme pokračovať k vráteniu. Akokoľvek veľmi by sme chceli mať pre vás jednoduchšie možnosti vrátenia, v tomto momente našej cesty k vám, zákazníkom, to nie je finančne možné, ale vedzte, že aj vidina zlepšovania našich podmienok na vrátenie je naším hnacím motorom.

Vrátenie na predajni (výdajnom mieste)

 • Produkty, ktoré budete vracať si pripravte na vrátenie a ďalej ich nepoužívajte
 • Doklad o zaplatení priložte k produktom, ktoré idete vrátiť
 • Prineste nám produkty na vrátenie osobne na našu kamennú predajňu v Bardejove.

                   CRIBS Bardejov

                Radničné námestie 8

                    085 01 Bardejov

 • Viac detailov (otváracie hodiny a dojazd) k našej predajni nájdete v Kamenné predajne.

Vrátenie na vlastné náklady                 

 • Produkty, ktoré si prajete vrátiť zabaľte späť do balenia v ktorom prišli. Ak už pôvodné balenie nemáte, zvoľte iné, ktoré vám bude vyhovovať.
 • Vyplňte "Formulár na vrátenie", ktorý vám prišiel spolu so zásielkou a vložte ho do balíka. Ak ste formulár medzičasom zahodili, vytlačte si nový TU. (Môžete tiež použiť "Formulár na odstúpenie od zmluvy", ktorý vám bol zaslaný e-mailom v potvrdení o objednávke, vyplniť ho a zaslať e-mailom) 
 • Budeme radi ak k zásielke a formuláru priložíte aj daňový doklad (bloček alebo faktúru), ktoré prišli s objednávkou.
 • Zásielku podajte na Slovenskej pošte ako balíkovú zásielku.
 • Odošlite: 

CRIBS.sk

Maroš Lukačišín

Radničné námestie 8

085 01 Bardejov

Upozorňujeme, aby ste nám produkty nevracali formou dobierky. Takúto zásielku nebude v našich technických možnostiach prevziať a bude vám vrátená späť.

Upozorňujeme, že za vami poslaný balík a jeho bezproblémové doručenie k nám nezodpovedáme. Preto odporúčame podať zásielku ako "Doporučený balík" v prípade Slovenskej pošty alebo kuriérskou spoločnosťou. Nezabudnite si odložiť "Potvrdenie o odoslaní".

Upozorňujeme, že vrátenie finančných prostriedkov za vrátený tovar uskutočníme čo najskôr, najneskôr však do 14 dní. Náklady spojené s vrátením zásielky nevraciame.

Upozorňujeme, na dôležitosť správneho vyplnenia čísla bankového účtu vo formulári na vrátenie. Je to naša jediná možnosť ako vám vrátiť peniaze za tovar.

V prípade akýchkoľvek otázok či potreby previesť vás procesom vrátenia nás kontaktujte na tel. čísle 0915882441 (Po-Pia 10:00-16:00) alebo využite náš kontaktný formulár.

 
Späť do obchodu