Vrátenie

Ak ste sa ocitli práve tu, znamená to, že produkt nebol podľa vašich predstáv. Nesedí veľkosť, nepáči sa farba alebo niečo podobné už máte vo svojom šatníku? Nevadí, veď u nás zakúpený tovar môžete vrátiť aj bez udania dôvodu do 14 dní od jeho doručenia k vám. My však budeme radi, ak sa s nami o dôvode vrátenia podelíte zmienkou vo "formulári na vrátenie". Peniaze vám vrátime čo najskôr, najneskôr však do 14 dní. Pre začiatok...

 • 1. Tovar musí byť nepoškodený, v pôvodnom stave a s visačkami
 • 2. Tovar nesmie niesť iné znaky používania než znaky podobné vyskúšaniu v skúšobnej kabínke
 • 3. Vrátenie spodnej bielizne vrátane ponožiek, siloniek a plaviek z hygienických dôvodov nie je možné

...ak je všetko v poriadku, môžeme pokračovať k vráteniu. Akokoľvek veľmi by sme chceli mať pre vás jednoduchšie možnosti vrátenia, v tomto momente našej cesty k vám, zákazníkom, to nie je finančne možné, ale vedzte, že aj vidina zlepšovania našich podmienok na vrátenie je naším hnacím motorom.

Vrátenie na predajni (výdajnom mieste)

 • Produkty, ktoré budete vracať si pripravte na vrátenie a ďalej ich nepoužívajte
 • Doklad o zaplatení priložte k produktom, ktoré idete vrátiť
 • Prineste nám produkty na vrátenie osobne na našu kamennú predajňu v Bardejove.

                   CRIBS Bardejov

                Radničné námestie 8

                    085 01 Bardejov

 • Viac detailov (otváracie hodiny a dojazd) k našej predajni nájdete v Kamenné predajne.

Vrátenie na vlastné náklady                 

 • Produkty, ktoré si prajete vrátiť zabaľte späť do balenia v ktorom prišli. Ak už pôvodné balenie nemáte, zvoľte iné, ktoré vám bude vyhovovať.
 • Vyplňte "Formulár na vrátenie", ktorý vám prišiel spolu so zásielkou a vložte ho do balíka. Ak ste formulár medzičasom zahodili, vytlačte si nový TU. (Môžete tiež použiť "Formulár na odstúpenie od zmluvy", ktorý vám bol zaslaný e-mailom v potvrdení o objednávke, vyplniť ho a zaslať e-mailom) 
 • Budeme radi ak k zásielke a formuláru priložíte aj daňový doklad (bloček alebo faktúru), ktoré prišli s objednávkou.
 • Zásielku podajte na Slovenskej pošte ako balíkovú zásielku.
 • Odošlite: 

CRIBS.sk

Vladimír Lukačišín - LUJAL

Radničné námestie 8

085 01 Bardejov

Upozorňujeme, aby ste nám produkty nevracali formou dobierky. Takúto zásielku nebude v našich technických možnostiach prevziať a bude vám vrátená späť.

Upozorňujeme, že za vami poslaný balík a jeho bezproblémové doručenie k nám nezodpovedáme. Preto odporúčame podať zásielku ako "Doporučený balík" v prípade Slovenskej pošty alebo kuriérskou spoločnosťou. Nezabudnite si odložiť "Potvrdenie o odoslaní".

Upozorňujeme, že vrátenie finančných prostriedkov za vrátený tovar uskutočníme čo najskôr, najneskôr však do 14 dní. Náklady spojené s vrátením zásielky nevraciame.

Upozorňujeme, na dôležitosť správneho vyplnenia čísla bankového účtu vo formulári na vrátenie. Je to naša jediná možnosť ako vám vrátiť peniaze za tovar.

V prípade akýchkoľvek otázok či potreby previesť vás procesom vrátenia nás kontaktujte na tel. čísle 0915882441 (Po-Pia 10:00-16:00) alebo využite náš kontaktný formulár.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie